Jak funguje systém CASHprofit
CASHprofit je zejména cílevědomý a plánovaný marketing. Zakládá se na bezchybném fungování toho, že uživatel je za přečtení zprávy odměňován. Vycházíme z toho, co nabízejí jiné dlouhodobě fungující a profitující zahraniční stránky a weby.

Až 7 CZK za každý Klik v systému CASHprofit
Je to jednoduché. Za každé kliknutí v systému CASHprofit můžete získat až 7 CZK! Cena závisí od samotné ceny reklamní akce (kampaně).

Bonus každý den
Každý den bonus až 0,50 CZK za přihlášení do systému CASHprofit.

Dokonalý systém
CASHprofit nabízí snadnou orientaci v systému a bude hrou pro každého z Vás! Vše zvládnete rychle, jednoduše a bez starostí.

Bonus za registraci 250 CZK
Nabízíme okamžitě až 250 CZK jako bonus za registraci nového uživatele. Jednoduchý a rychlý výdělek, jako dokonalý start do dalších dnů v systému CASHprofit. Úvodem dobrá motivace ...

Provize za doporučení známých
V CASHprofite myslíme i na doporučení známých. Za každého doporučeného člověka, který se zaregistruje pod Vaším affiliate linkem, získáváte ihned 5% z jeho zisku!

Výjimečné nabídky
Všichni uživatelé systému CASHprofit dostávají pouze výjimečné nabídky a reklamy, nejčastěji nabídky portálů se slevami, bankovních a telekomunikačních institucí, elektronických obchodů a podobně. Všechny nabídky jsou výjimečné a užitečné pro Vás!

Svá URL adresa
Všichni uživatelé systému CASHprofit mají také svou vlastní URL adresu v podobě www.cashprofit.sk / ....., umožňující sdílet samotné pozvánky přes sociální sítě jako Facebook, Twitter, ....
TOPlist