Kdy získám peníze?
Odměna bude vyplacena při dosažení částky 8 000 CZK. Zvolíte si možnost své výplaty, buď zasláním částky na Váš bankovní účet nebo prostřednictvím paypal. Peníze budou zaslány do 3 pracovních dnů (většinou v průběhu dvou dnů).

Jak využiji pozvánky?
Jednou z možností je přihlásit se a kliknout na odkaz "Pozvat kamaráda". Do zadaného políčka uvedete jeho emailovou adresu. Kamarád dostane pozvánku a pokud ji akceptuje (příjme), Vy dostanete svou odměnu. Kromě této možnosti můžete využít funkci odeslat pozvánku prostřednictvím URL adresy, například na FCB, či dalších sociálních sítích a podobně.

Proč jsem nezískal odměnu po kliknutí na reklamu?
Buď skončila platnost samotné reklamy (kampaně), která trvá pár dní (7 až 14 dní nejčastěji). Kromě tohoto případu se může stát, že odměna sice byla načtena, ale nebylo k dispozici "viditelné" informační okno po kliknutí na reklamu. Stává se to, protože někteří klienti si žádají, aby se taková zpráva neodkrývala. Kontrolujte si proto ve vlastním zájmu samotné načítání kliknutí ve svém účtu a pokud by se stalo, že nebudou zaznamenány v historii samotných kliknutí, kontaktujte náš tým CASHprofit.

Jak se co nejrychleji odhlásit ze systému?
Pokud se rozhodnete i pro tento radikální krok, a toto je možné. Každý reklamní email zahrnuje v hlavičce odkaz na odhlášení. Kromě toho po přihlášení se na svůj účet v části "Nastavení" máte možnost "Smazat účet". Po kliknutí na tento příkaz dojde ke smazání účtu natrvalo a emailem dostanete informaci s potvrzením tohoto úkonu.

Po odhlášení, bude účet zcela odstraněn?
Je to pravda, že účet bude zcela odstraněn ze systému CASHprofit. Znamená to, že žádnou reklamu již více od nás nedostanete.

Co značí údaj u reklamy "expirovala"?
Znamená to, že tato reklama (kampaň) již neplatí. Proto je třeba při každé reklamě myslet na dobu její platnosti. Ta je dána zadavatelem reklamy nebo je běžně stanovena na 7, někdy až na 14 dní.

Po získání hesla se nevím přihlásit do svého účtu.
Je to běžný jev, zejména na začátku, když své heslo ještě dobře neovládáte (nebo pokud jste si zadávali zcela nové heslo). Dávejte pozor na diakritiku, velká a malá písmena, zda na zapnutí velkých a malých písmen nebo číslic. Je důležité dbát na správné vymezení hesla, protože námi zaslané hesla vždy fungují! Pokud se přihlásíte úspěšně poprvé, doporučujeme heslo změnit na takové, které si snadněji zapamatujete a nebudete mít s ním problém při příštím přihlašování se do svého účtu. Pokud byste přesto své heslo zapomněli, v části "Přihlášení" existuje možnost poslat si nové heslo.


Mohu mít více účtů a více odměn současně?
Ne, taková možnost není možná. Pokud byste to i přesto zkusili, porušily by jste Obecně platné obchodní podmínky a přitom riskujete zrušení všech Vašich účtů v CASHprofit bez jakékoliv náhrady.


TOPlist